Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 

Новини

Иноа новости

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші послуги

Дитячі стрижки

Діти повинні бути доглянутими, це чудово розуміють гарні батьки, крім того, діти, як і дорослі, хочуть виглядати гарно та стильно.

Дитячі стрижки для хлопчиків

В ранньому віці у хлопчиків зачіски дуже прості, проте, коли малюки виростають, волосся стає жорсткіше і дає можливість створювати справжні шедеври перукарського мистецтва. Існує досить великий вибір стрижок для хлопчиків, проте є моделі, що користуються особливою популярністю у батьків. Традиційно в лідерах залишаються класична стрижка з чілкою або без чілки та стрижка «їжачок» - одна з найбільш популярних моделей. Популярні також стрижки з середньою довжиною волосся, вони виглядають дуже стильно та естетично.

            

Дитячі стрижки для дівчаток.

Волосся для дівчинки – одне з найголовніших прикрас, не дивно, що до вибору стрижки та зачіски для дівчаток батьки приділяють немало уваги. В ранньому віці волосся у дівчаток дуже тонке, тому рекомендуються короткі або середньої довжини стрижки, наприклад боб, шапочка, каре. Якщо у дівчинки волосся в’ється, не варто експериментувати з чілкою, при умові, що воно пряме, чілку можна зробити, її зачісують на бік або надають асиметрію. При виборі стрижки для дівчинки, потрібно враховувати важливі моменти: дівчаткам з круглим обличчям краще віддати перевагу асиметричним чілкам, дівчаткам з вузьким – підійде пряма чілка. Також пам’ятайте, що занадто довга чілка заважає дитині та може привести її до косоокості. Якщо для маленьких дівчат актуальні прості стрижки, у випадку з підлітками моделі ускладнюються, та до традиційних «каре», «шапочки» та «боба» додаються сходинки, каскади та асиметричні моделі.

Дуже важливим у стрижці дітей є не лише професійність майстра, але і його терплячість та вміння заспокоїти дитину, заволодіти дитячою увагою та довірою, адже не усі діти здатні спокійно висидіти у кріслі перукаря протягом усієї процедури. Наші майстри-перукарі чудово знаходять спільну мову з дітьми та вміють завжди ласкаво та лагідно заспокоїти їх та налаштувати на терплячу та виважену поведінку.

Навіть якщо Ви ще не визначились, яку саме стрижку хотіли би бачити у своєї дитини, щиро запрошуємо Вас відвідати наш салон. Адже професійність та турботливе ставлення наших спеціалістів гарантують не лише ідеальну стрижку, але  й чудовий настрій вашої дитини.
 

 

 

 

 

 

 Rambler's Top100 Украина онлайн

Головна - Про нас - Наші послуги - Галерея - Прайслист - Контакти - Косметика - Наші партнери

© 2011 Салон краси "Мері"